«Почуй мене» — 4-й фестиваль у Кривому Розі

Новини

Вже вчетверте в Кривому Розі пройшов фестиваль «Почуй мене», який зібрав людей із вадами слуху, лікарів, волонтерів та інших небайдужих

У кожного є мрія. Наша мрія — комфортне життя людей із порушеннями слуху, оскільки кожен має право на повноцінне життя. Але реалії сучасного життя далеко не завжди сприяють цьому, особливо коли мова йде про людей із вадами. Пересічні громадяни рідко задумуються про те як інколи важко людям із туговухістю виконувати елементарні дії пов’язані із соціальною взаємодією. Для них візит в магазин, оплата проїзду в громадському транспорті чи спілкування з лікарем може викликати масу незручностей. Тому інформування громадськості — це ще один важливий напрям, яким займаються не байдужі люди.

Вже вчетверте в Кривому Розі пройшов фестиваль «Почуй мене», який зібрав людей із вадами слуху, лікарів, волонтерів та інших небайдужих. Фестиваль сприяє поширенню корисної інформації, вчить людей розуміти слабочуючих і допомагає їм інтегруватися у суспільство, тому відіграє важливу роль для життя міста.

Фестиваль пройшов минулих вихідних у парку ім. Федора Мершавцева. Насичена програма заходу не дозволила сумувати й всіляко сприяла комунікації учасників — ігрова зона, інформаційні стенди, своєрідна концертна програма та кіно в сурдоперекладі — це далеко не все, що можна було побачити на фестивалі.

В Кривому Розі понад 1000 глухих від народження людей, а з іншими вадами слуху — ще більше. Фестиваль — це ще одна можливість глухих і слабочуючих нагадати про себе міській владі. Він вже вкотре збирає і об’єднує людей, не залежно від того вроджена в них вада слуху чи набута, тут раді кожному і готові допомогти.

Сподіваємось і в наступному році взяти участь вже у 5-му фестивалі «Почуй мене». Тому побажаємо організаторам не зупинятися на досягнутому і звертатись до нас за підтримкою, наші двері завжди відкриті для таких проектів.

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Відео


Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
«Почуй мене» — 4-й фестиваль у Кривому Розі /storage/posts/November2018/SFtkWzTpgcpOsOAdnfeo-main.jpeg Вже вчетверте в Кривому Розі пройшов фестиваль «Почуй мене», який зібрав людей із вадами слуху, лікарів, волонтерів та інших небайдужих 2018-12-18 09:17:41 https://medacustika.com.ua/uk/blog/novosti/%C2%ABpochuj-mene%C2%BB-%E2%80%94-4-j-festival-v-krivom-roge Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом