За крок до Нового Року...

Благодійність

27 грудня представники компанії Медакустика, спільно із благодійним фондом «Твоє майбутнє» побували у Дарницькому дитячому будинку-інтернаті.

В рамках візиту вони відвідали святковий концерт і мали змогу привітати діток із майбутніми святами. Не обійшлося і без подарунків. Представники компанії та фонду вручили дітям святкові подарунки, придбані за кошти меценатів, серед яких і Медакустика.

Із офіційної сторінки закладу в соцмережі Facebook

У залі панувала доброзичлива атмосфера свята, діти були веселі і щасливі.Що ще потрібно, хороший настрій в передчутті нового року, щирі побажання про здійснення мрій, вдячність за творчі виступи, спілкування після заходу.

Нагадаємо, що це не перша спільна благодійна акція Медакустики з із фондом "Твоє майбутнє". Нам приємно, що ми знайшли однодумців і в подальшому продовжимо співпрацю.

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
За крок до Нового Року... /storage/posts/December2018/naPFiAxNxbBmTklkCBUd-main.jpg 27 грудня представники компанії Медакустика, спільно із благодійним фондом «Твоє майбутнє» побували у Дарницькому дитячому будинку-інтернаті. 2018-12-15 16:47:19 https://medacustika.com.ua/uk/blog/blagotvoritelnost/za-krok-do-novogo-roku Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом