Вручення чотирьох слухових апаратів двом ученицям школи інтернату

Благодійність

Дев'ятнадцятого грудня о Чернівецькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті № 2 святкування Дня святого Миколая було вельми хвилюючим.

Всі перебували в очікуванні особливих гостей - представників центру реабілітації слуху «Медакустика», які приготували для двох вихованок установи дорогоцінні подарунки - слухові апарати. Щасливицями стали Беженар Марія і Гаврилова Беатриса.

Дівчаткам вони були необхідні, але батьки не могли придбати такі дорогі речі. Тому допомогу від благодійників вважають справжнім дивом.

До Дня Миколая ми вирішили провести акцію в Чернівцях. «Медакустика» приватний центр, і ми розраховуємо на власні кошти. Є меценати, які мають кращі фінансові можливості. Нехай звернуться до нас. Ми допоможемо направити їх кошти в необхідне русло, зі свого боку також зробимо внесок, порекомендуємо апарати, які варто придбати. Завжди, коли є можливість, допомагаємо. Це стратегія нашого центру.

Варто зазначити, що центр реабілітації слуху «Медакустика» реалізує понад 500 моделей слухових апаратів від кращих датських, німецьких, американських, швейцарських виробників. Також фахівці центру здійснюють комплексну діагностику слуху на сучасному європейському рівні для дорослих і дітей, індивідуально підбирають слухові апарати і налаштовують їх. Наявні в продажу цифрові слухові апарати для компенсації різних типів і рівнів слуху, індивідуальні вушні вкладиші різних форм, елементи живлення та аксесуари, засоби для догляду за вушними вкладишами і апаратами ...

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Відео


Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Вручення чотирьох слухових апаратів двом ученицям школи інтернату /storage/posts/December2018/uL36v3kF6ISreWgFIAPs-main.png Дев'ятнадцятого грудня о Чернівецькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті № 2 святкування Дня святого Миколая було вельми хвилюючим. 2018-12-15 12:15:09 https://medacustika.com.ua/uk/blog/blagotvoritelnost/vruchenie-chetyrekh-slukhovykh-apparatov-dvoim-uchenitsam-shkoly-internata Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом