Благодійність

Медакустика не зупиняється і, як і обіцяла раніше, продовжує, буквально "дарувати слух" юним українцям із різних куточків нашої безмежної держави.

Сьогодні 22 листопада житель Одеси Терезі Богдан отримав цінний подарунок на який, нажаль, батьки ніяк не могли назбирати грошей, та благодійники допомогли. Відтепер Богдан власник пари педіатричних слухових апаратів. Після  повноцінної діагностики у центрі слуху "Медакустика", для Богдана були підібрані відповідні слухові апарати. Зараз хлопець починає етап адаптації за яким ми будемо слідкувати і в подальшому.

Таким чином "Медакустика" черговий раз допомогла дитині повернутися до нормального життя, навчатися та розвиватися на радість батькам. Хто знає, можливо ми допомагаємо майбутньому науковцю чи досліднику, який суттєво вплине на хід історії. Наразі "Медакустика" притримується своєї місії - допомагати тим хто дійсно потребує допомоги, а таких людей не мало.

Мабуть не так зрадів подарунку Богдан, як його батьки - найрідніші люди розуміють важливість слухопротезування своєї дитини, тому висловили кілька слів вдячності колективу "Медакустики" за надану допомогу. Вони дійсно раді, що іх дитина буде пізнавати світ із новими для нього звуками.

"Медакустика" бажає йому успіхів на шляху реабілітації... 


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Сподобався матеріал? Вподобайте та поділіться

Відео


Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Слухові апарати для Богдана /storage/posts/December2018/Q70m15j44v7gt3PuiVah-main.jpg Медакустика не зупиняється і, як і обіцяла раніше, продовжує, буквально "дарувати слух" юним українцям із різних куточків нашої безмежної держави. 2018-12-15 16:01:06 https://medacustika.com.ua/uk/blog/blagotvoritelnost/sluxov%D1%96-aparati-dlya-bogdana Medicine
Медакустика
/svg/logo.png

Замовити дзвінок

Залиште Ваш номер телефону і чекайте дзвінка *

+38

* Дзвінки здійснюються в робочий час. Заявки залишені не в робочий час будуть опрацьовані на наступний день

Записатися на прийом

+38
Пн Вт Ср Чт Пт Сб НД

* Ми врахуємо ваші побажання і додатково уточнимо дату і час прийому по телефону. Переконайтеся в тому, що вірно вказали номер, якщо ми не зможемо з вами звʼязатися, заявка буде відхилена.

Підписатися на новини

Залиште адресу електронної скриньки і будьте в курсі новин зі світу слуху та аудіології!


Цей сайт використовує cookies. Вам нема про що турбуватися, але наше завдання повідомити вас про це. Погодиться і прийняти