Слухові апарати для Богдана

Благодійність

Медакустика не зупиняється і, як і обіцяла раніше, продовжує, буквально "дарувати слух" юним українцям із різних куточків нашої безмежної держави.

Сьогодні 22 листопада житель Одеси Терезі Богдан отримав цінний подарунок на який, нажаль, батьки ніяк не могли назбирати грошей, та благодійники допомогли. Відтепер Богдан власник пари педіатричних слухових апаратів. Після  повноцінної діагностики у центрі слуху "Медакустика", для Богдана були підібрані відповідні слухові апарати. Зараз хлопець починає етап адаптації за яким ми будемо слідкувати і в подальшому.

Таким чином "Медакустика" черговий раз допомогла дитині повернутися до нормального життя, навчатися та розвиватися на радість батькам. Хто знає, можливо ми допомагаємо майбутньому науковцю чи досліднику, який суттєво вплине на хід історії. Наразі "Медакустика" притримується своєї місії - допомагати тим хто дійсно потребує допомоги, а таких людей не мало.

Мабуть не так зрадів подарунку Богдан, як його батьки - найрідніші люди розуміють важливість слухопротезування своєї дитини, тому висловили кілька слів вдячності колективу "Медакустики" за надану допомогу. Вони дійсно раді, що іх дитина буде пізнавати світ із новими для нього звуками.

"Медакустика" бажає йому успіхів на шляху реабілітації... 

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Відео


Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Слухові апарати для Богдана /storage/posts/December2018/Q70m15j44v7gt3PuiVah-main.jpg Медакустика не зупиняється і, як і обіцяла раніше, продовжує, буквально "дарувати слух" юним українцям із різних куточків нашої безмежної держави. 2018-12-15 16:01:06 https://medacustika.com.ua/uk/blog/blagotvoritelnost/sluxov%D1%96-aparati-dlya-bogdana Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом