Благодійність

Катя отримала від Медакустики значимий подарунок - сертифікат на безкоштовне слухопротезування новітніми слуховими апаратами.

Нещодавно ми писали про фестиваль для людей з порушенням слуху, на якому дівчинка Катя отримала від Медакустики значимий подарунок — сертифікат на безкоштовне слухопротезування новітніми слуховими апаратами. За цей час дівчинка пройшла усі необхідні етапи слухопротезування і вперше почула цей світ. Зараз вона продовжує навчання і має можливість пройти повноцінний процес соціалізації. Батьки і бабуся дуже вдячні лікарям і центру Медакустика за такий незвичний «квиток в майбутнє» для своєї дорогоцінної дитини.

Історія набула розголосу і місцевий телеканал зняв спеціальний репортаж з приводу даної події. В студії побував головний лікар відділення Медакустика в Кривому Розі — Ігор Михлик, який більш детально розказав про усі тонкості слухопротезування Катеринки.

Пропонуємо переглянути повний спецвипуск, опублікований каналом «Перший міський»


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Сподобався матеріал? Вподобайте та поділіться

Відео


Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Почати чути /storage/posts/December2018/TZuEQPe13iZqQz0ldpy4-main.jpeg Катя отримала від Медакустики значимий подарунок - сертифікат на безкоштовне слухопротезування новітніми слуховими апаратами. 2019-01-17 10:24:05 https://medacustika.com.ua/uk/blog/blagotvoritelnost/pochati-chuti Medicine
Медакустика
/svg/logo.png

Замовити дзвінок

Залиште Ваш номер телефону і чекайте дзвінка *

+38

* Дзвінки здійснюються в робочий час. Заявки залишені не в робочий час будуть опрацьовані на наступний день

Підписатися на новини

Залиште адресу електронної скриньки і будьте в курсі новин зі світу слуху та аудіології!


Цей сайт використовує cookies. Вам нема про що турбуватися, але наше завдання повідомити вас про це. Погодиться і прийняти