Коли слух це більше ніж необхідність

Благодійність

Історія ця про маленького хлопчика, в якого життя почалось не самим хорошим чином. Знайомтесь, хлопчика звати Ярослав і в нього відмовили нирки, понад п'ять років він знаходиться на стаціонарі дитячої токсикології, інтенсивної та еферентної терапії "Охмадиту" і чекає на донорську нирку.

Діаліз - звична процедура для дитини, але така необхідна для Ярослава процедура становить загрозу для його слуху. В наслідок постійних процедур і не кваліфікованого слухопротезування в державних закладах, хлопчик майже втратив слух. Слух у випадку Ярослава - необхідність, оскільки крім спілкування із лікарями, дитина проходить шлях соціалізації, який без комунікативних навиків є неможливим.

Для успішного продовження лікування йому були необхідні сучасні слухові апарати, які, при значній вартості, залишались для дитини недосяжними. Та світ не без добрих людей, а в моменти відчаю їх допомога є такою доречною.

Наші партнери із фонду "Твоє майбутнє" давно слідкують за станом хлопчика, про Ярослава ми дізналися саме від них. Спільно з іншими меценатами наш центр слуху знайшов можливість подарувати Ярославу два слухових апарати, які хлопчик отримав 9-го лютого цього року. Оскільки апарати високотехнологічні й вимагають тонких налаштувань для успішної реабілітації слуху, наш центр бере на себе повне безстрокове обслуговування і забезпечення аксесуарами цих слухових апаратів.

Посилання на сторінку Ярослава ми залишимо для охочих допомогти дитині, нагадаємо, що він чекає на нирку!

Хочеться щоб ця історія мала хороший кінець і хлопчик отримав шанс прожити довге і повне життя.

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Коли слух це більше ніж необхідність /storage/posts/December2018/jzA66osiIpNrWG7GSImx-main.jpg Історія ця про маленького хлопчика, в якого життя почалось не самим хорошим чином. Знайомтесь, хлопчика звати Ярослав і в нього відмовили нирки, понад п'ять років він знаходиться на стаціонарі дитячої токсикології, інтенсивної та еферентної терапії "Охмадиту" і чекає на донорську нирку. 2019-04-11 15:53:22 https://medacustika.com.ua/uk/blog/blagotvoritelnost/koli-slux-cze-b%D1%96lshe-n%D1%96zh-neobx%D1%96dn%D1%96st Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом