Коли слух це більше ніж необхідність

Благодійність

Історія ця про маленького хлопчика, в якого життя почалось не самим хорошим чином. Знайомтесь, хлопчика звати Ярослав і в нього відмовили нирки, понад п'ять років він знаходиться на стаціонарі дитячої токсикології, інтенсивної та еферентної терапії "Охмадиту" і чекає на донорську нирку.

Діаліз - звична процедура для дитини, але така необхідна для Ярослава процедура становить загрозу для його слуху. В наслідок постійних процедур і не кваліфікованого слухопротезування в державних закладах, хлопчик майже втратив слух. Слух у випадку Ярослава - необхідність, оскільки крім спілкування із лікарями, дитина проходить шлях соціалізації, який без комунікативних навиків є неможливим.

Для успішного продовження лікування йому були необхідні сучасні слухові апарати, які, при значній вартості, залишались для дитини недосяжними. Та світ не без добрих людей, а в моменти відчаю їх допомога є такою доречною.

Наші партнери із фонду "Твоє майбутнє" давно слідкують за станом хлопчика, про Ярослава ми дізналися саме від них. Спільно з іншими меценатами наш центр слуху знайшов можливість подарувати Ярославу два слухових апарати, які хлопчик отримав 9-го лютого цього року. Оскільки апарати високотехнологічні й вимагають тонких налаштувань для успішної реабілітації слуху, наш центр бере на себе повне безстрокове обслуговування і забезпечення аксесуарами цих слухових апаратів.

Посилання на сторінку Ярослава ми залишимо для охочих допомогти дитині, нагадаємо, що він чекає на нирку!

Хочеться щоб ця історія мала хороший кінець і хлопчик отримав шанс прожити довге і повне життя.

Замовити дзвінок

Залиште Ваш номер телефону і чекайте дзвінка *

* Дзвінки здійснюються в робочий час. Заявки залишені не в робочий час будуть опрацьовані на наступний день

Підписатися на новини

Залиште адресу електронної скриньки і будьте в курсі новин зі світу слуху та аудіології!