Благодійність

Ті хто робить добру справу не очікує подяки, але вона приходить сама собою. Медакустика за свою, ще досить коротку історію, допомогла багатьом людям повернути радість слуху.

Особливо це цінують ті люди, які з різних причин не могли навіть сподіватися на можливість добре чути. Але є унікальні пацієнти, так цього разу Медакустика отримала трохи більше ніж хороший відгук. Сім’я з Івано-Франківської області, про яку ми писали раніше, подарувала працівникам Медакустики ікони ручної роботи. Ми не раз отримували від них позитивні відгуки, але сім’я вирішила на цьому не зупинятися і дві ікони відтепер будуть оберігати Медакустику.

Дякуємо сім’ї за подарунок і бажаємо, щоб діти росли здоровими, на радість батькам і Вітчизні.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Сподобався матеріал? Вподобайте та поділіться

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Ікони в знак подяки /storage/posts/December2018/gZXU3yIjLRUhaGTf3UtD-main.jpg Ті хто робить добру справу не очікує подяки, але вона приходить сама собою. Медакустика за свою, ще досить коротку історію, допомогла багатьом людям повернути радість слуху. 2018-12-15 12:42:07 https://medacustika.com.ua/uk/blog/blagotvoritelnost/ikony-v-znak Medicine
Медакустика
/svg/logo.png

Замовити дзвінок

Залиште Ваш номер телефону і чекайте дзвінка *

+38

* Дзвінки здійснюються в робочий час. Заявки залишені не в робочий час будуть опрацьовані на наступний день

Записатися на прийом

+38
Пн Вт Ср Чт Пт Сб НД

* Ми врахуємо ваші побажання і додатково уточнимо дату і час прийому по телефону. Переконайтеся в тому, що вірно вказали номер, якщо ми не зможемо з вами звʼязатися, заявка буде відхилена.

Підписатися на новини

Залиште адресу електронної скриньки і будьте в курсі новин зі світу слуху та аудіології!


Цей сайт використовує cookies. Вам нема про що турбуватися, але наше завдання повідомити вас про це. Погодиться і прийняти