Допомога малому Михайлику

Благодійність

Завдяки небайдужим людям маленький Михайло, житель Кривого Рогу, відтепер може повноцінно чути та розвиватися.

Благодійники допомогли зібрати кошти потрібні для бінаурального протезування хлопчика. Придбані слухові апарати на два вуха допоможуть повноцінному формуванню здорової дитини, оскільки бінауральний слух дуже важливий в дитячому віці для формування мови та соціалізації юного індивіда.

Медакустика допомогла в діагностиці та підборі слухових апаратів, а також зробила суттєву знижку на їх придбання. Ми завжди намагаємось допомогти дітям із порушенням слуху, як мінімум доступними якісними послугами. Метою створення Медакустики було покращення рівня якості обслуговування людей із проблемами слуху в Україні. Ми взяли на себе велику відповідальність і тому ви ще не раз почуєте про наші благодійні акції.

Ось відгук, який залишили благодійники:

"Група ентузіастів разом з ТЦ "Технології успіху" висловлює щиру вдячність всім небайдужим, що взяли участь у зборі коштів на слухопротезування Кізимишина Михайла. Також велика подяка ТОВ "Медакустика" за співпрацю та надану знижку на слухові апарати. На сьогодні слухові апарати вже отримані, хлопчик чує.
Від імені всього колективу та родини Михайлика, Старовойт Віталій"


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Сподобався матеріал? Вподобайте та поділіться

Відео


Фото


Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Допомога малому Михайлику /storage/posts/December2018/dBdtzogkaOnw5dKNIMKd-main.jpg Завдяки небайдужим людям маленький Михайло, житель Кривого Рогу, відтепер може повноцінно чути та розвиватися. 2019-01-17 10:24:45 https://medacustika.com.ua/uk/blog/blagotvoritelnost/dopomoga-malomu-mixajliku Medicine
Медакустика
/svg/logo.png

Замовити дзвінок

Залиште Ваш номер телефону і чекайте дзвінка *

+38

* Дзвінки здійснюються в робочий час. Заявки залишені не в робочий час будуть опрацьовані на наступний день

Підписатися на новини

Залиште адресу електронної скриньки і будьте в курсі новин зі світу слуху та аудіології!


Цей сайт використовує cookies. Вам нема про що турбуватися, але наше завдання повідомити вас про це. Погодиться і прийняти