Благодійна допомога для Дарницького дитячого будинку-інтернату

Благодійність

Дарницький дитячий будинок-інтернат є соціально-медичною установою ІІ профілю для постійного проживання дівчат віком від 4 до 25 років з глибокою розумовою відсталістю, які можуть самостійно пересуватись і обслуговуватись та потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування.

Медакустика активно підтримує цей заклад спільно із благодійним фондом "Твоє майбутнє". Представники компанії та фонду побували тут, щоб черговий раз надати матеріальну допомогу. Цього разу це було забезпечення для кімнати соціально-побутової реабілітації.

Ось які слова вдячності ми отримали від представників фонду.

БО "МБФ "Твоє Майбутнє"

Раді повідомити Вас, що наші дівчатка з Дарницького дитячого будинку отримали другу частину допомоги для кімнати соціально-побутової реабілітації. Завдяки Вам тепер вони можуть готувати свої улюблені страви, які до речі дуже смачні. Дякуємо Вам за участь у створенні спільного майбутнього! З повагою, команда БО "МБФ "ТВОЄ МАЙБУТНЄ"

Та дорожчі за все дитячі посмішки, які ми бачимо коли приїжджаємо до них в гості. Для дітей важлива підтримка кожного хто не байдужий до їх ситуації.

Будьмо людьми й світ стане кращим!

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Благодійна допомога для Дарницького дитячого будинку-інтернату /storage/posts/December2018/6rbt6DDCFKCDt2ckYK8Q-main.jpg Дарницький дитячий будинок-інтернат є соціально-медичною установою ІІ профілю для постійного проживання дівчат віком від 4 до 25 років з глибокою розумовою відсталістю, які можуть самостійно пересуватись і обслуговуватись та потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування. 2018-12-15 18:10:57 https://medacustika.com.ua/uk/blog/blagotvoritelnost/blagotvoritelnaya-pomoshh-dlya-darniczkogo-detskogo-doma-internata Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом