Благодійний Миколай в «Охмадиті»

Благодійність

Усі чекають новорічних свят, та ніхто їх не чекає так, як діти, котрі волею-неволею стали пацієнтами лікарні чи іншого медичного закладу. Саме тому дуже важливо не забувати про них в цей передсвятковий період.

16-го грудня "Медакустика" разом із фондом "Твоє майбутнє" вручила цінні подарунки пацієнтам відділу токсикології та неонатології лікарні "Охмадит". Медакустика виступила в ролі одного із спонсорів для закупки необхідного забезпечення для пацієнтів "Охмадиту". Серед пацієнтів лікарні є і діти, які потребують лікування органів слуху, для них були підготовлені спеціальні подарунки.

Зі слів організаторів акції

Ура, друзі, учора ми завітали до лікарні «Охматдит» із подарунками для дітей до свята Миколая. У відділенні токсикології дітки дуже порадували нас своїми чудовими малюнками на згадку. Кожна дитинка отримала від нас: набір цукерок, сік, водичку, йогурт, спінер, кінетичний пісок, крем та шампунь. Так-так, усі були дуууууже чемними дітками, слухалися медичних сестер, дотримувалися дієти та гідно витримували усі процедури та гемодіаліз, тому Святий Миколай приніс багатенько подарунків.
Потім ми завітали до відділення неонатології і залишили там: підгузки, крема від попрілостей, дитяче пюре, йогурти, подарункові набори, комплекти для ліків та нагрудники.
Дуже дякуємо усім, хто не залишився байдужим!!!

Хочеться, щоб благодійники звертали увагу на людей, які потребують допомоги не лише в період свят, а і не були байдужими протягом усього календарного року. Та навіть якщо раз у рік ви зробите комусь добро то, маємо надію, що цей світ стане трішки кращим.

Долучаючись до благодійних акцій ви можете змінити чиєсь життя!

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Благодійний Миколай в «Охмадиті» /storage/posts/December2018/6S9KAaiPRPkvjokGGBvF-main.jpg Усі чекають новорічних свят, та ніхто їх не чекає так, як діти, котрі волею-неволею стали пацієнтами лікарні чи іншого медичного закладу. Саме тому дуже важливо не забувати про них в цей передсвятковий період. 2018-12-15 16:18:07 https://medacustika.com.ua/uk/blog/blagotvoritelnost/blagod%D1%96jnij-mikolaj-v-%C2%ABoxmadit%D1%96%C2%BB Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом