Форма зворотнього звʼязку
odesa

Центр слуху в Одесі один з "наймолодших" центрів Медакустика. Почав приймати пацієнтів в 2016 році.

Центр надає послуги аудіометрії, імпедансометрії, отоакустичної емісії та інші послуги, що входять в стандартний перелік послуг компанії Медакустика. У нас ви можете перевірити слух вашої дитини (проводимо обстеження дітей будь-якого віку). Обстеження не займають багато часу і є безболісними. Всі наші лікарі є висококваліфікованими фахівцями і працюють на сучасному обладнанні. Медакустика піклується про своїх пацієнтів, тому наші ціни завжди будуть лояльними. Ознайомитися з цінами можна в розділі послуги.

Слухопротезування в Одесі

Слухопротезування - важливий аспект роботи нашого центру слуху. Ми підходимо дуже відповідально до кожного етапу слухопротезування. Починаючи з підбору слухового апарату і закінчуючи проміжними настройками, Медакустика завжди буде поруч з Вами.

У нашому асортименті ви знайдете слухові апарати від всіх відомих світових брендів, які багато років поспіль виготовляють високоякісну продукцію. У нас найширший вибір слухових апаратів в Україні і на кожен з них діє офіційна гарантія від виробника. Тому Ви купуєте слуховий апарат без будь-якого ризику.

Налаштування слухового апарату є невід'ємною частиною реабілітації слуху при використанні слухового апарату, і ми це розуміємо. Ми налаштуємо слуховий апарат відразу після покупки і при необхідності будемо підлаштовувати його в процесі експлуатації.

Звертайтеся в наш центр слуху в м. Одеса, або в будь-який інший центр слуху Медакустика. Тут Вам дійсно допоможуть!


Сподобався матеріал? Вподобайте та поділіться

Графік роботи

Понеділок 9.00 - 18.00
Вівторок 9.00 - 18.00
Середа 9.00 - 18.00
Четвер 9.00 - 18.00
Пʼятниця 9.00 - 18.00
СБ - НД по запису
Медакустика Одеса
вул. Б.Хмельницького 24 Одеса
/storage/affiliates/November2018/btvCfK4g05357kV1Fph2.jpg medacustika.doc@gmail.com +38 (068) 420-775-8 +38 (099) 313-439-9

Замовити дзвінок

Залиште Ваш номер телефону і чекайте дзвінка *

+38

* Дзвінки здійснюються в робочий час. Заявки залишені не в робочий час будуть опрацьовані на наступний день

Підписатися на новини

Залиште адресу електронної скриньки і будьте в курсі новин зі світу слуху та аудіології!


Цей сайт використовує cookies. Вам нема про що турбуватися, але наше завдання повідомити вас про це. Погодиться і прийняти