Форма зворотнього звʼязку
odesa

Центр слуху в Одесі один з "наймолодших" центрів Медакустика. Почав приймати пацієнтів в 2016 році.

Центр надає послуги аудіометрії, імпедансометрії, отоакустичної емісії та інші послуги, що входять в стандартний перелік послуг компанії Медакустика. У нас ви можете перевірити слух вашої дитини (проводимо обстеження дітей будь-якого віку). Обстеження не займають багато часу і є безболісними. Всі наші лікарі є висококваліфікованими фахівцями і працюють на сучасному обладнанні. Медакустика піклується про своїх пацієнтів, тому наші ціни завжди будуть лояльними. Ознайомитися з цінами можна в розділі послуги.

Слухопротезування в Одесі

Слухопротезування - важливий аспект роботи нашого центру слуху. Ми підходимо дуже відповідально до кожного етапу слухопротезування. Починаючи з підбору слухового апарату і закінчуючи проміжними настройками, Медакустика завжди буде поруч з Вами.

У нашому асортименті ви знайдете слухові апарати від всіх відомих світових брендів, які багато років поспіль виготовляють високоякісну продукцію. У нас найширший вибір слухових апаратів в Україні і на кожен з них діє офіційна гарантія від виробника. Тому Ви купуєте слуховий апарат без будь-якого ризику.

Налаштування слухового апарату є невід'ємною частиною реабілітації слуху при використанні слухового апарату, і ми це розуміємо. Ми налаштуємо слуховий апарат відразу після покупки і при необхідності будемо підлаштовувати його в процесі експлуатації.

Звертайтеся в наш центр слуху в м. Одеса, або в будь-який інший центр слуху Медакустика. Тут Вам дійсно допоможуть!


Запишіться на прийом

Ми рекомендуємо записатися на консультацію до лікаря на якій ви зможете отримати більш детальну інформацію із питань які вас цікавлять.


Сподобався матеріал? Вподобайте та поділіться

Графік роботи

Понеділок 9.00 - 18.00
Вівторок 9.00 - 18.00
Середа 9.00 - 18.00
Четвер 9.00 - 18.00
Пʼятниця 9.00 - 18.00
СБ - НД по запису
Медакустика Одеса
вул. Б.Хмельницького 24 Одеса
/storage/affiliates/November2018/btvCfK4g05357kV1Fph2.jpg medacustika.doc@gmail.com +38 (068) 420-775-8 +38 (099) 313-439-9
Замовити дзвінок
Записатися на прийом

Підписатися на новини

Залиште адресу електронної скриньки і будьте в курсі новин зі світу слуху та аудіології!