Центр слуху Кривий Ріг

 • Кривий Ріг, пр-т. Гагаріна 22

  krivoj-rog

  Центр слуху Медакустика в Кривому Розі — це якісні послуги діагностики слуху, реабілітації слуху і слухопротезування. У нашому центрі слуху можна пройти тести аудиометрії, отоакустичної емісії, імпедансоментріі та скористатися іншими медичними послугами. Ознайомитися з переліком всіх послуг, які надає центр слуху в Кривому Розі, Ви можете тут.

  Ми приймаємо пацієнтів будь-якого віку, тому Ви можете перевірити слух своєї дитини в Кривому Розі. При обстеженні використовуються передові методики діагностики слуху, а саме обстеження проходить на новітньому обладнанні. Ми даємо гарантію ефективності результатів, а в разі виявлення патології, наш лікар може призначить курс лікування або реабілітації, або ж проконсультує пацієнта.

  Наш центр слуху у Кривому Розі також займається слухопротезуванням. Наші фахівці на основі результатів обстеження, допоможуть підібрати оптимальний слуховий апарат, який підійде саме Вам. У нашому асортименті широкий вибір слухових апаратів найвідоміших, перевірених часом, виробників акустичного обладнання.

  Купити слуховий апарат в Кривому Розі зараз ще простіше. Прийдіть на консультацію в нашому центрі слуху, і ми допоможемо вам у виборі слухового апарату.

  Центри слуху Медакустика — це якісний сервіс і турбота про пацієнта!

  Ми, як ніхто інший в Україні, розуміємо проблеми слуху і можемо допомогти Вам.

 • Послуги, Центр слуху Медакустика Кривий Ріг

 • Графік роботи

  Понеділок 9.00 - 18.00
  Вівторок 9.00 - 18.00
  Середа 9.00 - 18.00
  Четвер 9.00 - 18.00
  Пʼятниця 9.00 - 18.00
  СБ - НД по запису
 • Центр слуху Медакустика в Кривому Розі, Фотографії

 • Відгуки

  Очень грамотный врач, провел обследование и разложил все по полочкам. Даже никогда не подозревал что вопрос слуха настолько серьезный и глубокий. Теперь более бережно буду к нему относиться. Рекомендую.


Запишіться на прийом

Ми рекомендуємо записатися на консультацію до лікаря на якій ви зможете отримати більш детальну інформацію із питань які вас цікавлять.


Відповіді на часті питання

 • Як можна потрапити на прийом?

  Для цього необхідно скористатися формою запису, або зателефонувати по номеру потрібної філії. Для зручності форма запису, як і форма зворотного дзвінка, викликається на будь-якій сторінці сайту.

 • Як записати на прийом дитину?

  Ніяких відміностей між записом дорослих і дітей немає. Використовуйте форму запису на прийом, або телефонуйте на номер відповідної філії.

 • З якого віку обстежуєте дітей?

  Ми приймаємо дітей від народження, будь-якого віку. З дітками ми працюємо за окремим алгоритмом, який відпрацювали за роки роботи. Всю інформацію ви отримаєте від менеджера при записі.

 • Як підготуватись до прийому?

  Жодної спеціальної підготовки непотрібно, приходите у визначений час і все.

 • Скільки триває прийом?

  Тривалість прийому може коливатись в межах від 15 хв до години. Тривалість на пряму залежить від багатьох факторів, таких як - вік пацієнта, складність патології та багатьох інших

 • Скільки коштує прийом?

  Наші центри надають широкий спектр послуг, із вартістю яких можна ознайомитись на відповідній сторінці.


Вподобайте та поділіться
Форма зворотнього звʼязку
Замовити дзвінок
Записатися на прийом