Центр слуху Кременчук

 • Кременчук, вул. Першотравнева,27

  kremenchug

  Центр слуху в Кременчуці був відкритий компанією Медакустика в 2015 році з метою поширення доступних і в той же час якісних послуг по аудіології та слухопротезуванню. Кременчук є 29 містом за чисельністю населення в Україні, зрозуміло, що такому великому місту не обійтися без якісного медичного обслуговування.

  У нашому центрі слуху Ви можете пройти тести аудиометріїімпедансоментріі, отоакустичної емісії. Консультація фахівця допоможе краще розібратися з проблемами слуху, Ви отримаєте поради щодо гігієни слуху, а при необхідності ми підберемо відповідний курс лікування або реабілітації.

  Перевірити слух дитини в Кременчуці стало відтепер набагато простіше, зверніться до нас, і ми перевіримо слух вашої дитини за один короткий сеанс. Ми розуміємо всю серйозність стану даного питання в Україні, тому приймаємо дітей будь-якого віку. Тим більше що сучасні методи діагностики дозволяють перевірити слух дитини відразу після народження.

  У нашому центрі слуху також надаються послуги слухопротезування. Слухопротезування - наш профіль, тепер доступно і в Кременчуці. Ми не моно-брендова клініка, яких безліч по Україні. Ми підберемо для Вас той слуховий апарат , який потрібен саме Вам, незалежно від компанії, яка його виготовила. Ви можете купити слуховий апарат в Кременчуці. У нашому асортименті є широкий вибір слухових апаратів від всіх відомих виробників акустичного обладнання.

  Також Вас може зацікавити послуга індивідуальної отопластики - виготовлення вушних вкладишів, насадок для навушників і беруш, і все це в Кременчуці!

  Мовчання золото, але це не означає, що ви не повинні чути навколишній світ!

  Подбайте про своє здоров'я сьогодні, зверніться в наш центр слуху в місті Кременчук, тут Вам дійсно допоможуть.

 • Послуги, Центр слуху Медакустика Кременчук

 • Графік роботи

  Понеділок 9.00 - 18.00
  Вівторок 9.00 - 18.00
  Середа 9.00 - 18.00
  Четвер 9.00 - 18.00
  Пʼятниця 9.00 - 18.00
  СБ - НД по запису
 • Центр слуху Медакустика в Кременчуці, Фотографії

 • Відгуки

  Поки що немає відгуків

  Стань першим!


Запишіться на прийом

Ми рекомендуємо записатися на консультацію до лікаря на якій ви зможете отримати більш детальну інформацію із питань які вас цікавлять.


Відповіді на часті питання

 • Як можна потрапити на прийом?

  Для цього необхідно скористатися формою запису, або зателефонувати по номеру потрібної філії. Для зручності форма запису, як і форма зворотного дзвінка, викликається на будь-якій сторінці сайту.

 • Як записати на прийом дитину?

  Ніяких відміностей між записом дорослих і дітей немає. Використовуйте форму запису на прийом, або телефонуйте на номер відповідної філії.

 • З якого віку обстежуєте дітей?

  Ми приймаємо дітей від народження, будь-якого віку. З дітками ми працюємо за окремим алгоритмом, який відпрацювали за роки роботи. Всю інформацію ви отримаєте від менеджера при записі.

 • Як підготуватись до прийому?

  Жодної спеціальної підготовки непотрібно, приходите у визначений час і все.

 • Скільки триває прийом?

  Тривалість прийому може коливатись в межах від 15 хв до години. Тривалість на пряму залежить від багатьох факторів, таких як - вік пацієнта, складність патології та багатьох інших

 • Скільки коштує прийом?

  Наші центри надають широкий спектр послуг, із вартістю яких можна ознайомитись на відповідній сторінці.


Вподобайте та поділіться
Форма зворотнього звʼязку
Замовити дзвінок
Записатися на прийом