Кременчук

Форма зворотнього звʼязку
kremenchug

Центр слуху в Кременчуці був відкритий компанією Медакустика в 2015 році з метою поширення доступних і в той же час якісних послуг по аудіології та слухопротезуванню. Кременчук є 29 містом за чисельністю населення в Україні, зрозуміло, що такому великому місту не обійтися без якісного медичного обслуговування.

У нашому центрі слуху Ви можете пройти тести аудиометріїімпедансоментріі, отоакустичної емісії. Консультація фахівця допоможе краще розібратися з проблемами слуху, Ви отримаєте поради щодо гігієни слуху, а при необхідності ми підберемо відповідний курс лікування або реабілітації.

Перевірити слух дитини в Кременчуці стало відтепер набагато простіше, зверніться до нас, і ми перевіримо слух вашої дитини за один короткий сеанс. Ми розуміємо всю серйозність стану даного питання в Україні, тому приймаємо дітей будь-якого віку. Тим більше що сучасні методи діагностики дозволяють перевірити слух дитини відразу після народження.

У нашому центрі слуху також надаються послуги слухопротезування. Слухопротезування - наш профіль, тепер доступно і в Кременчуці. Ми не моно-брендова клініка, яких безліч по Україні. Ми підберемо для Вас той слуховий апарат , який потрібен саме Вам, незалежно від компанії, яка його виготовила. Ви можете купити слуховий апарат в Кременчуці. У нашому асортименті є широкий вибір слухових апаратів від всіх відомих виробників акустичного обладнання.

Також Вас може зацікавити послуга індивідуальної отопластики - виготовлення вушних вкладишів, насадок для навушників і беруш, і все це в Кременчуці!

Мовчання золото, але це не означає, що ви не повинні чути навколишній світ!

Подбайте про своє здоров'я сьогодні, зверніться в наш центр слуху в місті Кременчук, тут Вам дійсно допоможуть.


Сподобався матеріал? Вподобайте та поділіться

Графік роботи

Понеділок 9.00 - 18.00
Вівторок 9.00 - 18.00
Середа 9.00 - 18.00
Четвер 9.00 - 18.00
Пʼятниця 9.00 - 18.00
СБ - НД по запису
Медакустика Кременчук
вул. Першотравнева,27 Кременчук
/storage/affiliates/December2018/vefpndkWIanohBHOLCf4.jpg medacustika.doc@gmail.com +38 (066) 824-40-88 +38 (097) 400-190-3

Замовити дзвінок

Залиште Ваш номер телефону і чекайте дзвінка *

+38

* Дзвінки здійснюються в робочий час. Заявки залишені не в робочий час будуть опрацьовані на наступний день

Підписатися на новини

Залиште адресу електронної скриньки і будьте в курсі новин зі світу слуху та аудіології!


Цей сайт використовує cookies. Вам нема про що турбуватися, але наше завдання повідомити вас про це. Погодиться і прийняти