Центр слуху Івано-Франківськ

 • Івано-Франківськ, вул. Незалежності 65

  ivano-frankovsk

  Центр слуху Медакустика в Івано-Франківську було відкрито в 2015 році. Основним завданням нашого центру слуху є надання якісних медичних послуг в сфері реабілітації проблем слуху, аудіології та слухопротезування. Як показали дослідження це питання стоїть досить гостро, саме на території західної України. Івано-Франківськ, хоч і не молоде місто, але воно стрімко розвивається. За останні роки місто стало ще більш привабливим для туристів. Але основна аудиторія, на яку спрямована наша робота - це місцеве населення. Найближчі населені пункти часто позбавлені медичного обслуговування, або забезпечені їм в недостатньому ступені, що на нашу думку є неприпустимим.

  Наш центр слуху надає послуги аудиометрії , отоакустичної емісії , імпедансометрії , слухопротезування та інші послуги , які можна отримати в центрах Медакустика по всій Україні.

  Перевірити слух дитини Ви можете, відвідавши наш центр слуху. Візит не займе багато часу, ми також допоможемо вибрати оптимальний метод дослідження, а при необхідності проведемо консультацію і надамо поради щодо слуху Вашого малюка.

  Фахівці центру слуху працюють на сучасному медичному обладнанні та пройшли професійну підготовку за програмою компанії Медакустика. Постійно підвищують свою кваліфікацію і професійний рівень на заняттях, які проводять провідні фахівці Медакустика.

  У нашому центрі слуху ви можете купити слуховий апарат і пройти всі етапи слухопротезування. Ми допоможемо підібрати слуховий апарат відповідно до Ваших потреб, уподобань і налаштуємо його під Вас. Купуючи слуховий апарат в центрах Медакустика, Ви не тільки отримуєте найширший в Україні асортимент слухових апаратів . Але також, можете покластися на якісний сервіс, який буде супроводжувати Вас протягом усього періоду носіння апарата.

  За досить не тривалий час існування, центр слуху в Івано-Франківську отримав багато позитивних відгуків від пацієнтів, ми постійно отримуємо листи зі словами подяки не лише від жителів міста, а й від пацієнтів, які проживають в більш віддалених від обласного центру місцях.

  Слух - одне з базових почуттів людини, про важливість якого ми іноді замислюємося занадто пізно.

  Запрошуємо в наш центр в Івано-Франківську, з нами Ви знову відчуєте радість слуху!

 • Послуги, Центр слуху Медакустика Івано-Франківськ

 • Графік роботи

  Понеділок 9.00 - 18.00
  Вівторок 9.00 - 18.00
  Середа 9.00 - 18.00
  Четвер 9.00 - 18.00
  Пʼятниця 9.00 - 18.00
  СБ - НД по запису
 • Центр слуху Медакустика в Івано-Франківську, Фотографії

 • Відгуки

  Поки що немає відгуків

  Стань першим!


Запишіться на прийом

Ми рекомендуємо записатися на консультацію до лікаря на якій ви зможете отримати більш детальну інформацію із питань які вас цікавлять.


Відповіді на часті питання

 • Як можна потрапити на прийом?

  Для цього необхідно скористатися формою запису, або зателефонувати по номеру потрібної філії. Для зручності форма запису, як і форма зворотного дзвінка, викликається на будь-якій сторінці сайту.

 • Як записати на прийом дитину?

  Ніяких відміностей між записом дорослих і дітей немає. Використовуйте форму запису на прийом, або телефонуйте на номер відповідної філії.

 • З якого віку обстежуєте дітей?

  Ми приймаємо дітей від народження, будь-якого віку. З дітками ми працюємо за окремим алгоритмом, який відпрацювали за роки роботи. Всю інформацію ви отримаєте від менеджера при записі.

 • Як підготуватись до прийому?

  Жодної спеціальної підготовки непотрібно, приходите у визначений час і все.

 • Скільки триває прийом?

  Тривалість прийому може коливатись в межах від 15 хв до години. Тривалість на пряму залежить від багатьох факторів, таких як - вік пацієнта, складність патології та багатьох інших

 • Скільки коштує прийом?

  Наші центри надають широкий спектр послуг, із вартістю яких можна ознайомитись на відповідній сторінці.


Вподобайте та поділіться
Форма зворотнього звʼязку
Замовити дзвінок
Записатися на прийом