Форма зворотнього звʼязку
chernovtsy

Центр слуху в Чернівцях - один з перших центрів Медакустика, функціонує з 2015 року. Основною місією центру є допомога людям з проблемами слуху, надання якісних медичних послуг, в тому числі і слухопротезування.

У нашому центрі слуху Ви можете перевірити свій слух і слух дитини. Тести аудиометрії , імпедансометрії і отоакустичної емісії , проведені на сучасному медичному обладнанні, допоможуть виявити проблему всього за одне обстеження. А консультація лікаря допоможе вибрати оптимальний курс реабілітації.

У нашому центрі слуху працюють висококваліфіковані фахівці, які пройшли навчання в провідних фахівців галузі в Україні, і які продовжують підвищувати свою кваліфікацію.

Купити слуховий апарат в Чернівцях Ви можете в нашому центрі слуху. Ми пропонуємо слухові апарати від всіх відомих світових виробників, тому у нас найширший вибір слухових апаратів в Україні. Наші фахівці допоможуть у виборі підходящої моделі, незалежно від бренду. В кінцевому результаті Ви отримаєте той слуховий апарат, який ідеально підійде Вам. Ми медична клініка, а не магазин електроніки, тому зі слуховим апаратом ви отримуєте повноцінну підтримку в обслуговуванні і налаштуванні слухового апарату на весь період носіння.

Центр слуху Медакустика в Чернівцях дотримується загальної політики компанії Медакустика. Звертаючись до нас, як і в будь-який інший центр Медакустика, Ви завжди можете бути впевнені в якості послуг, які ми надаємо, і довіритися нашим лікарям, які завжди раді допомогти Вам!


Запишіться на прийом

Ми рекомендуємо записатися на консультацію до лікаря на якій ви зможете отримати більш детальну інформацію із питань які вас цікавлять.


Сподобався матеріал? Вподобайте та поділіться

Графік роботи

Понеділок 9.00 - 18.00
Вівторок 9.00 - 18.00
Середа 9.00 - 18.00
Четвер 9.00 - 18.00
Пʼятниця 9.00 - 18.00
СБ - НД по запису
Медакустика Чернівці
вул.Комарова 32б Чернівці
/storage/affiliates/November2018/KeZIxRNCSiurSzmt4rcN.JPG medacustika.doc@gmail.com +38 (095) 091-14-43 +38 (098) 443-31-23
Замовити дзвінок
Записатися на прийом

Підписатися на новини

Залиште адресу електронної скриньки і будьте в курсі новин зі світу слуху та аудіології!