Чернівці

Форма зворотнього звʼязку
chernovtsy

Центр слуху в Чернівцях - один з перших центрів Медакустика, функціонує з 2015 року. Основною місією центру є допомога людям з проблемами слуху, надання якісних медичних послуг, в тому числі і слухопротезування.

У нашому центрі слуху Ви можете перевірити свій слух і слух дитини. Тести аудиометрії , імпедансометрії і отоакустичної емісії , проведені на сучасному медичному обладнанні, допоможуть виявити проблему всього за одне обстеження. А консультація лікаря допоможе вибрати оптимальний курс реабілітації.

У нашому центрі слуху працюють висококваліфіковані фахівці, які пройшли навчання в провідних фахівців галузі в Україні, і які продовжують підвищувати свою кваліфікацію.

Купити слуховий апарат в Чернівцях Ви можете в нашому центрі слуху. Ми пропонуємо слухові апарати від всіх відомих світових виробників, тому у нас найширший вибір слухових апаратів в Україні. Наші фахівці допоможуть у виборі підходящої моделі, незалежно від бренду. В кінцевому результаті Ви отримаєте той слуховий апарат, який ідеально підійде Вам. Ми медична клініка, а не магазин електроніки, тому зі слуховим апаратом ви отримуєте повноцінну підтримку в обслуговуванні і налаштуванні слухового апарату на весь період носіння.

Центр слуху Медакустика в Чернівцях дотримується загальної політики компанії Медакустика. Звертаючись до нас, як і в будь-який інший центр Медакустика, Ви завжди можете бути впевнені в якості послуг, які ми надаємо, і довіритися нашим лікарям, які завжди раді допомогти Вам!


Сподобався матеріал? Вподобайте та поділіться

Графік роботи

Понеділок 9.00 - 18.00
Вівторок 9.00 - 18.00
Середа 9.00 - 18.00
Четвер 9.00 - 18.00
Пʼятниця 9.00 - 18.00
СБ - НД по запису

Замовити дзвінок

Залиште Ваш номер телефону і чекайте дзвінка *

* Дзвінки здійснюються в робочий час. Заявки залишені не в робочий час будуть опрацьовані на наступний день

Підписатися на новини

Залиште адресу електронної скриньки і будьте в курсі новин зі світу слуху та аудіології!