Форма зворотнього звʼязку
cherkasy

Центр слуху в Черкасах це один з перших центрів відкритих компанією Медакустика. Як і всі інші центри слуху Медакустика, він відрізняється винятковою професіоналізмом лікарів і персоналу, який в ньому працює.

Це в першу чергу помітно за якістю послуг, що надаються центром. Аудіометрія, отоакустична емісія, імпедансометрія, крім цього Ви можете записатися на консультацію фахівця по слуху, а також скористатися іншими медичними послугами , які надає центр слуху в Черкасах.

Слухопротезування в Черкасах відтепер не проблема! Фахівці центру підберуть і налаштують слуховий апарат спеціально для Вас, а під час курсу реабілітації вони будуть підлаштовувати слухові апарати при необхідності. Оскільки цей процес дуже делікатний і тривалий - важливо вибрати хорошого лікаря. Звернувшись в наш центр слуху в місті Черкаси Ви потрапите в хороші руки досвідчених лікарів, які вже допомогли не одному десятку пацієнтів.

Оскільки слухопротезування наш безпосередній профіль, у нас Ви можете придбати слухові апарати. Ми можемо запропонувати Вам слухові апарати на будь-який смак, виготовлені провідними компаніями, які вже неодноразово довели своє право на існування на світовому ринку.

Перевірте слух дитини в Черкасах, всього один візит, лікар-аудіолог проведе обстеження вашої дитини на сучасному обладнанні і надасть рекомендації. Ми приймаємо дітей незалежно від віку.

Чекаємо Вас в нашому центрі слуху за адресою м Черкаси, вул. Чайковського 49/1


Запишіться на прийом

Ми рекомендуємо записатися на консультацію до лікаря на якій ви зможете отримати більш детальну інформацію із питань які вас цікавлять.


Сподобався матеріал? Вподобайте та поділіться

Графік роботи

Понеділок 9.00 - 18.00
Вівторок 9.00 - 18.00
Середа 9.00 - 18.00
Четвер 9.00 - 18.00
Пʼятниця 9.00 - 18.00
СБ - НД по запису
Медакустика Черкаси
вул. Чайковського 49/1 Черкаси
/storage/affiliates/November2018/JYvLWHlKEhgR75x62b0m.jpg medacustika.doc@gmail.com +38 (098) 033-11-69 +38 (095) 633-70-22
Замовити дзвінок
Записатися на прийом

Підписатися на новини

Залиште адресу електронної скриньки і будьте в курсі новин зі світу слуху та аудіології!