Черкаси

Форма зворотнього звʼязку
cherkasy

Центр слуху в Черкасах це один з перших центрів відкритих компанією Медакустика. Як і всі інші центри слуху Медакустика, він відрізняється винятковою професіоналізмом лікарів і персоналу, який в ньому працює.

Це в першу чергу помітно за якістю послуг, що надаються центром. Аудіометрія, отоакустична емісія, імпедансометрія, крім цього Ви можете записатися на консультацію фахівця по слуху, а також скористатися іншими медичними послугами , які надає центр слуху в Черкасах.

Слухопротезування в Черкасах відтепер не проблема! Фахівці центру підберуть і налаштують слуховий апарат спеціально для Вас, а під час курсу реабілітації вони будуть підлаштовувати слухові апарати при необхідності. Оскільки цей процес дуже делікатний і тривалий - важливо вибрати хорошого лікаря. Звернувшись в наш центр слуху в місті Черкаси Ви потрапите в хороші руки досвідчених лікарів, які вже допомогли не одному десятку пацієнтів.

Оскільки слухопротезування наш безпосередній профіль, у нас Ви можете придбати слухові апарати. Ми можемо запропонувати Вам слухові апарати на будь-який смак, виготовлені провідними компаніями, які вже неодноразово довели своє право на існування на світовому ринку.

Перевірте слух дитини в Черкасах, всього один візит, лікар-аудіолог проведе обстеження вашої дитини на сучасному обладнанні і надасть рекомендації. Ми приймаємо дітей незалежно від віку.

Чекаємо Вас в нашому центрі слуху за адресою м Черкаси, вул. Чайковського 49/1


Сподобався матеріал? Вподобайте та поділіться

Графік роботи

Понеділок 9.00 - 18.00
Вівторок 9.00 - 18.00
Середа 9.00 - 18.00
Четвер 9.00 - 18.00
Пʼятниця 9.00 - 18.00
СБ - НД по запису
Медакустика Черкаси
вул. Чайковського 49/1 Черкаси
/storage/affiliates/November2018/JYvLWHlKEhgR75x62b0m.jpg medacustika.doc@gmail.com +38 (098) 033-11-69 +38 (095) 633-70-22

Замовити дзвінок

Залиште Ваш номер телефону і чекайте дзвінка *

+38

* Дзвінки здійснюються в робочий час. Заявки залишені не в робочий час будуть опрацьовані на наступний день

Підписатися на новини

Залиште адресу електронної скриньки і будьте в курсі новин зі світу слуху та аудіології!


Цей сайт використовує cookies. Вам нема про що турбуватися, але наше завдання повідомити вас про це. Погодиться і прийняти