Центр слуху Біла Церква

Филиал временно не работает. О возобновлении работы будет сообщено дополнительно. Следите за обновлениями на сайте.
Приносим извинения за временные неудобства.

 • Біла Церква, б-р М. Грушевського, 13

  belaya-tserkov

  Центр слуху в Білій Церкві є другою філією Медакустика в Київській області. Центр слуху був відкритий, щоб задовольнити потребу населення в якісних послугах аудіолога. Біла Церква є великим містом із населенням понад 200 000 чоловік, крім того, завдяки своєму вигідному розташуванню, кожного місяця приймає десятки тисяч гостей, що збільшує потребу міста в якісному медичному обслуговуванні.

  Завдяки нашому центру Ви можете перевірити слух в Білій Церкві всього за один короткий сеанс аудиометрії або імпедансометрії, отримавши при цьому всю необхідну інформацію про стан Вашого органу слуху. Фахівці, що працюють в центрі, допоможуть вибрати оптимальний метод дослідження і запропонують відповідну послугу .

  Слухопротезування в центрі слуху Медакустика в місті Біла Церква. Ми підберемо оптимальний слуховий апарат, який задовольнить саме Ваші потреби в якісному слухові. На відміну від інших центрів слуху ми проводимо слухопротезування слуховими апаратами, не якогось одного виробника. У нашому асортименті широкий вибір слухових апаратів що виготовляються провідними світовими брендами.

  Купити слуховий апарат в Білій Церкві Ви можете, просто залишивши заявку у нас на сайті, або зв'язавшись з нами за контактними телефонами. На усі слухові апарати поширюється гарантія і, в разі покупки слухового апарату, в нашому центрі ви отримуєте безкоштовне обстеження і настройку придбаного Вами слухового апарату.

  Слух - це не все, але якісний слух дозволяє відчути всю різноманітність життя!

  Чекаємо Вас в нашому центрі слуху, який, для Вашої зручності, знаходиться недалеко від самого центру Білої Церкви на бульварі М. Грушевського, 13.

 • Послуги, Центр слуху Медакустика Біла Церква

 • Графік роботи

  Понеділок 9.00 - 18.00
  Вівторок 9.00 - 18.00
  Середа 9.00 - 18.00
  Четвер 9.00 - 18.00
  Пʼятниця 9.00 - 18.00
  СБ - НД по запису
 • Відгуки

  Поки що немає відгуків

  Стань першим!


Запишіться на прийом

Ми рекомендуємо записатися на консультацію до лікаря на якій ви зможете отримати більш детальну інформацію із питань які вас цікавлять.


Вподобайте та поділіться
Форма зворотнього звʼязку
Замовити дзвінок
Записатися на прийом