Кременчук

Кременчук

Кременчук

Центр слуху в Кременчуці був відкритий компанією Медакустика в 2015 році з метою поширення доступних і в той же час якісних послуг по аудіології та слухопротезуванню. Кременчук є 29 містом за чисельністю населення в Україні, зрозуміло, що такому великому місту не обійтися без якісного медичного обслуговування.

У нашому центрі слуху Ви можете пройти тести аудиометріїімпедансоментріі, отоакустичної емісії. Консультація фахівця допоможе краще розібратися з проблемами слуху, Ви отримаєте поради щодо гігієни слуху, а при необхідності ми підберемо відповідний курс лікування або реабілітації.

Перевірити слух дитини в Кременчуці стало відтепер набагато простіше, зверніться до нас, і ми перевіримо слух вашої дитини за один короткий сеанс. Ми розуміємо всю серйозність стану даного питання в Україні, тому приймаємо дітей будь-якого віку. Тим більше що сучасні методи діагностики дозволяють перевірити слух дитини відразу після народження.

У нашому центрі слуху також надаються послуги слухопротезування. Слухопротезування - наш профіль, тепер доступно і в Кременчуці. Ми не моно-брендова клініка, яких безліч по Україні. Ми підберемо для Вас той слуховий апарат , який потрібен саме Вам, незалежно від компанії, яка його виготовила. Ви можете купити слуховий апарат в Кременчуці. У нашому асортименті є широкий вибір слухових апаратів від всіх відомих виробників акустичного обладнання.

Також Вас може зацікавити послуга індивідуальної отопластики - виготовлення вушних вкладишів, насадок для навушників і беруш, і все це в Кременчуці!

Мовчання золото, але це не означає, що ви не повинні чути навколишній світ!

Подбайте про своє здоров'я сьогодні, зверніться в наш центр слуху в місті Кременчук, тут Вам дійсно допоможуть.

Форма зворотного зв'язку

Заповніть всі поля та натисніть відправити.

Наша адреса

ФІЛІЇ
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ

Ви можете підписатися на розсилку новин, щоб не пропустити нічого цікавого. Ніякого спаму, обіцяємо.

На пошту прийде лист з посиланням для активації