Чернівці

Чернівці

Чернівці

Центр слуху в Чернівцях - один з перших центрів Медакустика, функціонує з 2015 року. Основною місією центру є допомога людям з проблемами слуху, надання якісних медичних послуг, в тому числі і слухопротезування.

У нашому центрі слуху Ви можете перевірити свій слух і слух дитини. Тести аудиометрії , імпедансометрії і отоакустичної емісії , проведені на сучасному медичному обладнанні, допоможуть виявити проблему всього за одне обстеження. А консультація лікаря допоможе вибрати оптимальний курс реабілітації.

У нашому центрі слуху працюють висококваліфіковані фахівці, які пройшли навчання в провідних фахівців галузі в Україні, і які продовжують підвищувати свою кваліфікацію.

Купити слуховий апарат в Чернівцях Ви можете в нашому центрі слуху. Ми пропонуємо слухові апарати від всіх відомих світових виробників, тому у нас найширший вибір слухових апаратів в Україні. Наші фахівці допоможуть у виборі підходящої моделі, незалежно від бренду. В кінцевому результаті Ви отримаєте той слуховий апарат, який ідеально підійде Вам. Ми медична клініка, а не магазин електроніки, тому зі слуховим апаратом ви отримуєте повноцінну підтримку в обслуговуванні і налаштуванні слухового апарату на весь період носіння.

Центр слуху Медакустика в Чернівцях дотримується загальної політики компанії Медакустика. Звертаючись до нас, як і в будь-який інший центр Медакустика, Ви завжди можете бути впевнені в якості послуг, які ми надаємо, і довіритися нашим лікарям, які завжди раді допомогти Вам!

Форма зворотного зв'язку

Заповніть всі поля та натисніть відправити.

Наша адреса

клініка AS 2 поверх

ФІЛІЇ
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ

Ви можете підписатися на розсилку новин, щоб не пропустити нічого цікавого. Ніякого спаму, обіцяємо.

На пошту прийде лист з посиланням для активації