Черкаси

Черкаси

Черкаси

Центр слуху в Черкасах це один з перших центрів відкритих компанією Медакустика. Як і всі інші центри слуху Медакустика, він відрізняється винятковою професіоналізмом лікарів і персоналу, який в ньому працює.

Це в першу чергу помітно за якістю послуг, що надаються центром. Аудіометрія, отоакустична емісія, імпедансометрія, крім цього Ви можете записатися на консультацію фахівця по слуху, а також скористатися іншими медичними послугами , які надає центр слуху в Черкасах.

Слухопротезування в Черкасах відтепер не проблема! Фахівці центру підберуть і налаштують слуховий апарат спеціально для Вас, а під час курсу реабілітації вони будуть підлаштовувати слухові апарати при необхідності. Оскільки цей процес дуже делікатний і тривалий - важливо вибрати хорошого лікаря. Звернувшись в наш центр слуху в місті Черкаси Ви потрапите в хороші руки досвідчених лікарів, які вже допомогли не одному десятку пацієнтів.

Оскільки слухопротезування наш безпосередній профіль, у нас Ви можете придбати слухові апарати. Ми можемо запропонувати Вам слухові апарати на будь-який смак, виготовлені провідними компаніями, які вже неодноразово довели своє право на існування на світовому ринку.

Перевірте слух дитини в Черкасах, всього один візит, лікар-аудіолог проведе обстеження вашої дитини на сучасному обладнанні і надасть рекомендації. Ми приймаємо дітей незалежно від віку.

Чекаємо Вас в нашому центрі слуху за адресою м Черкаси, вул. Чайковського 49/1

Форма зворотного зв'язку

Заповніть всі поля та натисніть відправити.

Наша адреса

медичний центр "Новий зiр" 2 поверх

ФІЛІЇ
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ

Ви можете підписатися на розсилку новин, щоб не пропустити нічого цікавого. Ніякого спаму, обіцяємо.

На пошту прийде лист з посиланням для активації