Івано-Франківськ

Івано-Франківськ

Івано-Франківськ

Центр слуху Медакустика в Івано-Франківську було відкрито в 2015 році. Основним завданням нашого центру слуху є надання якісних медичних послуг в сфері реабілітації проблем слуху, аудіології та слухопротезування. Як показали дослідження це питання стоїть досить гостро, саме на території західної України. Івано-Франківськ, хоч і не молоде місто, але воно стрімко розвивається. За останні роки місто стало ще більш привабливим для туристів. Але основна аудиторія, на яку спрямована наша робота - це місцеве населення. Найближчі населені пункти часто позбавлені медичного обслуговування, або забезпечені їм в недостатньому ступені, що на нашу думку є неприпустимим.

Наш центр слуху надає послуги аудиометрії , отоакустичної емісії , імпедансометрії , слухопротезування та інші послуги , які можна отримати в центрах Медакустика по всій Україні.

Перевірити слух дитини Ви можете, відвідавши наш центр слуху. Візит не займе багато часу, ми також допоможемо вибрати оптимальний метод дослідження, а при необхідності проведемо консультацію і надамо поради щодо слуху Вашого малюка.

Фахівці центру слуху працюють на сучасному медичному обладнанні та пройшли професійну підготовку за програмою компанії Медакустика. Постійно підвищують свою кваліфікацію і професійний рівень на заняттях, які проводять провідні фахівці Медакустика.

У нашому центрі слуху ви можете купити слуховий апарат і пройти всі етапи слухопротезування. Ми допоможемо підібрати слуховий апарат відповідно до Ваших потреб, уподобань і налаштуємо його під Вас. Купуючи слуховий апарат в центрах Медакустика, Ви не тільки отримуєте найширший в Україні асортимент слухових апаратів . Але також, можете покластися на якісний сервіс, який буде супроводжувати Вас протягом усього періоду носіння апарата.

За досить не тривалий час існування, центр слуху в Івано-Франківську отримав багато позитивних відгуків від пацієнтів, ми постійно отримуємо листи зі словами подяки не лише від жителів міста, а й від пацієнтів, які проживають в більш віддалених від обласного центру місцях.

Слух - одне з базових почуттів людини, про важливість якого ми іноді замислюємося занадто пізно.

Запрошуємо в наш центр в Івано-Франківську, з нами Ви знову відчуєте радість слуху!

Форма зворотного зв'язку

Заповніть всі поля та натисніть відправити.

Наша адреса

клініка AS 2 поверх

ФІЛІЇ
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ

Ви можете підписатися на розсилку новин, щоб не пропустити нічого цікавого. Ніякого спаму, обіцяємо.

На пошту прийде лист з посиланням для активації