Гарантия
Три роки гарантії
Вперше в Україні! Гарантія на всі слухові апарати
Детальніше
Слух без проблем
Ми повернемо вам радість слуху
Переглянути відео
Кращі слухові апарати
Провідні виробники акустичного обладнання
Детальніше
Допомога поруч
Мережа центрів по всій Україні
Детальніше

Вас вітає Медакустика!

Центр реабілітації слуху і мови для дітей та дорослих

"Медакустика" це українська компанія - робота якої спрямована на професійну реабілітацію проблем слуху та іншої лор патології.

У наших центрах лікарі-аудіологи спільно з аудіометристами-слухопротезистами проведуть для Вас комплексне обстеження слуху, яке складається з тональної порогової і надпорогової аудіометрії, мовної аудіометрії, тимпанометрії і визначення порогів акустичного рефлексу (імпедансометрія), а також отоакустичної емісії (ОАЕ).

При необхідності в наших центрах лікарі сурдологи і слухопротезисти компетентно підберуть і налаштують слухові апарати від багатьох провідних брендів, партнерами яких ми являємося. У центрах слуху "Медакустика" Ви зможете не тільки вирішити свою проблему слуху в комплексі, де будуть враховані медичні аспекти і Ваші побажання по вартості та дизайну слухових апаратів, але й отримати професійні рішення по реабілітації слуху і голосу в пацієнтів різного віку від компетентних фахівців з численними спеціалізаціями і великим досвідом роботи в цій галузі медицини, як в Україні так і в країнах західної Європи і США.

Компанія "Медакустика" в процесі слухопротезування використовує кращі слухові апарати, розроблені провідними компаніями-виробниками. Ми свідомо не орієнтуємось на якогось одного виробника, оскільки розуміємо ширину спектру порушень слуху і знаємо технічні характеристики пристроїв кожного із виробників. У центрах слуху "Медакустика" Ви знайдете найширший асортимент слухових апаратів в Україні. Ми детально вивчимо Вашу патологію слуху і запропонуємо найоптимальніший слуховий апарат, який Вам дійсно підійде.

Залишайте заявку просто зараз і вже завтра ми повернемо Вам радість слуху!

Ми завжди раді допомогти Вам!

з повагою Медакустика
Записатися на прийом Ви можете зателефонувавши на будь-який зручний телефон, вказаний в контактах. Крім головного офісу (м.Київ), номери якого вказані на кожній сторінці сайту, Ви можете зателефонувати безпосередньо до того центру слуху, який Вас цікавить, номери телефонів вказані на інформаційних сторінках центрів.
Ми приймаємо дітей будь-якого віку, навіть новонароджених, оскільки вади слуху краще виявити і лікувати на ранніх стадіях, а певний відсоток дітей вже зараз народжуються із порушеням слуху.
Нижній ціновий поріг на медичні слухові апарати в Україні становить приблизно 4000 грн. Вибір апарату для кожного пацієнта строго індивідуальний і залежить від різних параметрів слуху, комусь підходять апарати по дешевше, комусь апарати середньої цінової політики, а комусь і зовсім можуть допомогти тільки дорогі слухові апарати. Все залежить від того що Ви від них очікуєте, адже на сьогоднішній день слухові апарати є складними комп'ютерними системами, призначеними для стимуляції головного мозку. Рекомендацію щодо необхідного Вам слухового апарату може надати тільки лікар-аудіолог після комплексного обстеження слуху.
Зв'яжіться з нами зручним для Вас способом і ми більш детально обговоримо можливість співпраці
Перелік центрів слуху з докладною інформацією по кожному з них Ви можете з легкістю знайти на сайті. Якщо у вашому місті ще немає нашого центру то Ви можете вибрати найближчий зручний для Вас центр слуху Медакустика. Ми постійно розширюємо мережу центрів, але цей процес поступовий, тому що ми також відповідаємо за рівень якості функціонування наших центрів.
*натисніть щоб розгорнути / згорнути
Нове на сайті
Чому ми кращі

Кілька причин, через які пацієнти звертаються саме до нас

Висококваліфіковані фахівці

У центрах Медакустика працюють фахівці виключно високого рівня. За роки роботи ми налагодили систему навчальних семінарів, на яких можуть навчатися не лише співробітники компанії а й інші практикуючі аудіологи.

Новітнє обладнання

Всі центри Медакустика обладнані найсучаснішим обладнанням. Це дозволяє проводити всі необхідні обстеження пацієнтів і безпомилково ставити діагноз вже під час першого візиту.

Якісне обслуговування

У своїй роботі ми орієнтуємося на світові стандарти, багато наших співробітників практикувалися в країнах Європи. Наша мета - вивести медицину в Україні на якісно новий рівень.

Доступні ціни

Ми, як і всі, розуміємо сучасний стан української економіки, тому вважаємо неприпустимим завищення цін на медичні послуги. Медакустика досі тримає демократичний цінник на надавані послуги.

Широкий вибір слухових апаратів

Ми співпрацюємо з усіма провідними виробниками слухових апаратів, що дає вам можливість вибрати оптимальний варіант для слухопротезування. Крім того, ми допоможемо Вам не загубитися в великій кількості виробників і моделей.

Хороша репутація

У центрах Медакустика Ви завжди отримаєте ту допомогу, яка Вам необхідна, незалежно від типу і ступеня порушення слуху. У цьому вже переконалися наші пацієнти. Дякуємо за відгуки!

Скористайтеся онлайн тестом для перевірки слуху

Дотримуйтесь зазначених інструкцій і вже через кілька хвилин ви будете знати чи є у вас проблеми зі слухом

Відгуки наших пацієнтів

Подивіться на деякі з недавніх відгуків, які люб'язно залишили наші пацієнти

Іванка

Я мама трьох дітей, в яких після першого року життя почав знижуватися слух. Ми з чоловіком об'іздили всюди, де нам казали, і тільки в центрі Медакустика знайшли справжніх спеціалістів, які нам допомогли.

Лариса

Хочу выразить слова благодарности команде Медакустика и отдельное спасибо врачу Метаксе Андерею Яковлевичу, благодаря таким людям я имею возможность слышать, говорить и радоваться жизни.

Игорь

Мы объездили весь Киев и область в поисках квалифицированных сециалистов и нашли их только сдесь. Нам очень грамотно и доступно объяснили о всех проблемах, подобрали аппараты и сделали вкладыши.

НАШІ ПАРТНЕРИ

Ми шукаємо в якості партнерів лікарів і медпрацівників для всіх областей України.
Детальніше...

ФІЛІЇ
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ

Ви можете підписатися на розсилку новин, щоб не пропустити нічого цікавого. Ніякого спаму, обіцяємо.

На пошту прийде лист з посиланням для активації